Menu

"O Mnie"

Od najmłodszych lat muzyka była moją pasją. W szkole średniej zacząłem grać na gitarze prowadzącej, rytmicznej oraz basowej w zespole muzycznym. Bardzo ciekawym doświadczeniem dla mnie było granie w zespole cygańskim o nazwie Trade Roma. W latach siedemdziesiątych wyspecjalizowałem się w grze na gitarze basowej. W związku z tym, grałem w wielu kapelach. Jednocześnie zacząłem podnosić swoje kwalifikacje w szkole muzycznej II -stopnia w sekcji kontrabasu w Inowrocławiu. Era keyboardów stworzyła dla mnie nowe możliwości. Pierwszy tego typu instrument kupiłem dwadzieścia lat temu i postanowiłem zostać tzw. "Człowiekiem Orkiestrą''. Preferuję grę na keyboardach firm: Yamaha i Roland.


Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

"Najlepsza jakość"

Zespół muzyczny " AL-TO " założyłem w 1991r. wraz z moją żoną, która była solistką. Skład zespołu zmieniał się w zależności od potrzeb i z małymi przerwami działa do dzisiaj. Nasz obszar działania to głównie województwo Kujawsko-Pomorskie. Specjalizujemy się w obsłudze przyjęć weselnych, wieczorków tanecznych i innych tego typu imprez.

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Repertuar jest bardzo zróżnicowany, dzięki temu każdy gość bawiący się z nami znajdzie utwory, które trafią w jego gust. Mamy również piosenki i zabawy dla dzieci, ponieważ wszyscy uczestnicy są tak samo ważni.